Duly noted
kayda geçti, dikkate alındı
"Duly noted" ne anlama gelir?
acknowledged and recorded properly
"Duly noted" cümle içinde kullanımı
Gerçek dizi ve filmlerden örnek cümleler.
Okay, duly noted.
— Breaking Bad S4E10
Duly noted, super disturbing, but I'm definitely gonna do it.
— Brooklyn Nine-Nine S3E2
Brian, your objections are duly noted. Hit the gas!
— Family Guy S1E6
DULY NOTED.
— Gilmore Girls S2E11
your offer to help is duly noted and very much appreciated, but I promise you-- Fine.
— Grey's Anatomy S3E15
Duly noted.
— Modern Family S1E24
Got it. Duly noted
— The Office S8E3
Irony duly noted.
— Gossip Girl S3E13
"Duly noted" dizi ve filmlerde
Bu kelime 11 yapıtta geçiyor. Tam kelime listesini görmek için tıklayın.
"Duly noted" kelimesini unutma — ücretsiz listene kaydet
Sevdiğiniz dizilerden kelimeleri takip edin. Flash kartlar, konuşma pratiği, ilerleme takibi — sonsuza kadar ücretsiz.
+ Save