Fresh out
tükenmiş
B1
"Fresh out" ne anlama gelir?
completely out of stock
"Fresh out" cümle içinde kullanımı
Gerçek dizi ve filmlerden örnek cümleler.
Fresh out, I take it?
Tükenmiş, alıyorum?
— Ratatouille
Gosh, honey, I'm fresh out.
— Desperate Housewives S1E6
Fresh out, chief.
— Grey's Anatomy S8E12
"Fresh out" dizi ve filmlerde
Bu kelime 3 yapıtta geçiyor. Tam kelime listesini görmek için tıklayın.
Gerçek dizi ve filmlerden İngilizce öğren
Her bölümden kelime kaydet. Flashcard ile çalış. AI ile konuşma pratiği yap.
"Fresh out" kelimesini unutma — ücretsiz listene kaydet
Sevdiğiniz dizilerden kelimeleri takip edin. Flash kartlar, konuşma pratiği, ilerleme takibi — sonsuza kadar ücretsiz.
+ Save